Részletek Rendben
preloader

Contraste Kft. állandó értékekre és egyidejűleg a megújulásra épülő hitvallása a munkavállalók életének is szerves része.

Munkatársainknak hosszú távú perspektívákat, biztos munkahelyet, ugyanakkor kihívásokat és izgalmas műszaki feladatokat kínálunk. Szaktudásunk megőrzésére és bővítésére törekszünk és tárt karokkal fogadjuk az újító ötleteket.

Érdemes rendszeresen visszatérnie oldalunkra, mert állásajánlatainkat folyamatosan frissítjük!

Megüresedett pozícióink

Műszaki munkatárs

szerviz munkatárs

Feladatok:

  • Gépek, berendezések építésében való részvétel
  • Beüzemelési, karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • Ügyfelek és értékesítő kollégák műszaki támogatása
  • A munkával járó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás gyártó cégekkel és vevőkkel

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria
  • Szakmai továbbképzések
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (gépjármű, notebook, mobiltelefon)

Feltételek:

  • Műszaki végzettség (villamos, elektronika), érdeklődés az új technológiák iránt
  • Ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • Önálló, aktív, kezdeményező személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség, vevőközpontúság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum alapfokú angol nyelvismeret előny

Munkavégzés helye: országos – elsősorban Budapesti és Pest megyei jelentkezőket várunk

Cég központja: Budakeszi

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet:

iroda@contraste.hu

Értékesítő/termék/key account menedzser

értékesítő munkatárs

Feladatok:

  • Ipari gépek, megoldások értékesítése, elsősorban gyártó cégek részére, az ipar számos területén (élelmiszer, ital, gyógyszer, autó, gép stb)
  • Új lehetőségek felkutatása
  • Aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Komplex technológiai/műszaki megoldások, szolgáltatások kidolgozása vevői igényekre
  • Tárgyalások lebonyolítása, vevők folyamatos látogatása

  • Érdekes, kihívásokat jelentő munka, szerteágazó külföldi kapcsolatokkal
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (gépjármű, notebook, mobiltelefon)
  • Vidéki jelentkezők esetén otthonról történő munkavégzés elképzelhető
  • Irodai, marketing támogatás (hírlevelek, ajánlatok, stb)

Feltételek:

  • Egyedi ipari berendezések, gépek, technológiák értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Értékesítési, műszaki érdeklődés
  • Motivált, kreatív, sikeres személyiség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetői tapasztalat
  • SAP Business One CRM, MS Office felhasználói szintű ismerete előny

Munkavégzés helye: Budakeszi/Országos

Igényeit megoldásra váltjuk

Egyedi szükségletek felmerülése esetén megoldást kínálunk!

Mérnök munkatársaink közreműködésével személyre szabott jelöléstechnikai berendezést ajánlunk Önnek, mely megfelel a sajátos ipari környezetnek, helyi kialakításoknak és az Ön igényeinek.

Vegye fel velünk a kapcsolatot

Írjon nekünk!

Az alábbi mezők kitöltésével gyorsan kapcsolatba léphet velünk.