Részletek Rendben
preloader

Contraste Kft. állandó értékekre és egyidejűleg a megújulásra épülő hitvallása a munkavállalók életének is szerves része.

Munkatársainknak hosszú távú perspektívákat, biztos munkahelyet, ugyanakkor kihívásokat és izgalmas műszaki feladatokat kínálunk. Szaktudásunk megőrzésére és bővítésére törekszünk és tárt karokkal fogadjuk az újító ötleteket.

Érdemes rendszeresen visszatérnie oldalunkra, mert állásajánlatainkat folyamatosan frissítjük!

Állásajánlataink

Gépész tervezőmérnök

DSCN0175

Feladatok:

  • Egyedi célgépek, berendezések tervezése, kivitelezése, és ezt megelőzően ezek felmérése a partnereknél
  • Gyártás/összeszerelés/beüzemelés során aktív részvétel
  • Kalkulációk, árajánlatok előkészítése
  • Ügyfelek és értékesítő kollégák műszaki támogatása
  • A munkával járó adminisztrációs feladatok elvégzése

Feltételek:

  • Legalább BSc szintű végzettség gépészmérnökként, mechatronikai mérnökként
  • 2D, 3D tervezőprogram(ok) megfelelő ismerete
  • Érdeklődés az új technológiák iránt
  • Önálló, aktív, kezdeményező személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség, vevőközpontúság
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési rutinnal

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munka, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépjármű, notebook, mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Budakeszi telephelyen történő munkavégzés és országos partner látogatások

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet:

iroda@contraste.hu

Mérnök értékesítő

értékesítő munkatárs

Feladatok:

  • Napi értékesítési feladatok elvégzése, termék és szolgáltatás étékesítés
  • Meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálása, új ügyfelek keresése, megszerzése
  • Értékesítési tevékenységhez fűződő adminisztrációs feladatok önálló ellátása
  • Tárgyalások szervezése, lebonyolítása, elérhetőség biztosítása és kapcsolattartás
  • Termékeink, szolgáltatásaink magas szintű ismerete
  • Aktív részvétel ajánlatok elkészítésében
  • Ajánlatok és műszaki megoldások prezentálása
  • Kapcsolattartás a cég különböző osztályaival, szoros napi együttműködés a műszaki csapattal
  • Megvalósítandó műszaki projektek vezetése, szükségletelemzés, végrehajtás
  • Piaci trendek követése
  • Teljes projektek vezetése,” from start to finish”

  • Versenyképes kompenzációs csomag (alapfizetés, bónusz, cafeteria)
  • Céges autó, magánhasználattal,
  • Laptop és telefon,
  • Hosszú távú együttműködés

Feltételek:

  • Preferált végzettség: mérnöki, gépész, elektronikai, mechatronikai
  • Bizonyítható, 3-5 éves tapasztalat műszaki termékek, szolgáltatások/megoldások értékesítésében és ezek eredményei
  • Önszervezési képesség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budakeszi/Budapest régió/országos - területi felosztás alapján (3-5 megye)

Igényeit megoldásra váltjuk

Egyedi szükségletek felmerülése esetén megoldást kínálunk!

Mérnök munkatársaink közreműködésével személyre szabott jelöléstechnikai berendezést ajánlunk Önnek, mely megfelel a sajátos ipari környezetnek, helyi kialakításoknak és az Ön igényeinek.

Vegye fel velünk a kapcsolatot

Írjon nekünk!

Az alábbi mezők kitöltésével gyorsan kapcsolatba léphet velünk.

Kapcsolatfelvétel

Az alábbi elérhetőségeken veheti fel velünk a kapcsolatot.